Platforma online
Baby Loves Music

Chcesz jako Rodzic wspierać samodzielnie NA CO DZIEŃ rozwój muzyczny i językowy swojego Dziecka? Nasza Platforma jest dla Ciebie!

 

Tak, tak, rozkochujemy w muzyce klasycznej również online! Na naszej Platformie dzielimy się z Wami wszystkim tym, co najlepsze w Baby Loves Music! Znajdziesz więc tutaj piosenki z zajęć, rytmiczanki, nagrania video, nuty, teksty, audiobooki … i dużo dużo więcej, bo Platforma cały czas się rozwija!

Co wyróżnia naszą Platformę?

Co zawiera Platforma?

Nasza Platforma zawiera ponad 25 godzin materiałów audio, video, oraz dodatkowych materiałów w 6 modułach w języku angielskim:

Music Library

NAGRANIA AUDIO i NUTY PDF

Piosenki, Rytmiczanki, Melodie bez słów
Video Classes

VIDEO

Nagrania zajęć dla 3 grup wiekowych
Audiobooks

AUDIO

Audiobajki o instrumentach
Workbooks

PDF

Książeczka kolorowanka do słów z piosenek
Ebooks

PDF

Wartościowe treści wspierające umuzykalnianie w domu
Bonus

VIDEO

Wywiady, klipy do piosenek i jeszcze więcej nagrań

Co zyskuje Twoje Dziecko?

Co zyskujesz jako Rodzic?

Dbamy o dobrostan Twojego Dziecka. Dlatego naszej Platformy Baby Loves Music możesz używać BEZ KORZYSTANIA z ekranu - jako Rodzic zyskujesz dostęp do materiałów, aby móc rozkochiwać Twoje Dziecko w muzyce klasycznej CODZIENNIE w bezpieczny i metodyczny sposób.

Pliki audio

Pliki video

Audiobooki

Workbook

Zobacz próbki materiałów
Baby Loves Music

Posłuchaj piosenki

Odtwórz wideo

Poznaj tekst

Posłuchaj audiobooka

Odtwórz wideo

Zobacz nagranie zajęć

Odtwórz wideo

Wszystkie materiały są w języku angielskim

Zobacz co o naszej Platformie
mówią użytkownicy?

Victoria Chuchmii

„It’s real Music. Both my daughters are amazed with the teachers and real instruments: violin, viola and cello, my kids know it all. But it’s not just for your kids, it’s for your parents, too! We all heard that classical music has a positive impact, don’t trust but try it! 🙂 In an every routine it’s so amazing to stop for a moment and listen to a small concert of classical music with your kid. Now I (a person who is far away from music) have my favourite musical compositions.”

Paulina Walewska

„Platformę Baby Loves Music włączamy codziennie, towarzyszy nam w wielu czynnościach, co bardzo podoba się córce. Uważam, że muzyka klasyczna jest bardzo ważna w rozwoju dziecka, widzę to w zachowaniu Hani, w tym, jak na nią reaguje i jak potrafi się uspokoić słuchając tej muzyki. Zajęcia wyróżnia to, że są w języku angielskim, jest bardzo dużo tekstu śpiewanego, na każdych zajęciach są wykorzystywane różne instrumenty i jest wspaniała atmosfera.”

Dagmara Jabłońska

„Platforma Baby Loves Music pozwala na dostęp do różnych treści w każdym momencie i z każdego miejsca na świecie. Na co dzień korzystamy z Platformy, ponieważ dzięki temu Leonard jest ciągle w trybie muzycznym. Muzyka klasyczna jest bardzo ważna dla dziecka ponieważ w obecnych czasach jest dużo takiej muzyki, która nie jest do końca rozwojowa dla małych dzieci, dlatego my sami puszczami Leonardowi przed snem muzykę klasyczną, ze by troszkę go uspokoić i wyciszyć.”

Anna Grudzień

„Z Platformy Baby Loves Music korzystamy codziennie, uwielbia ją nie tylko Hania, ale i ja! 🙂 Jest pełna wartościowych treści, pięknej muzyki klasycznej, języka angielskiego i gotowych patentów dla rodzica na spędzenie czasu z dzieckiem i naukę przez zabawę.

Wspaniała alternatywa dla bajek, która umuzykalnia nie tylko dziecko, ale i rodzica. 🙂 Polecam z całego serca!”

Róża – mama Marcelinki

„Połączenie muzyki klasycznej i języka angielskiego to był strzał w dziesiątkę! Często korzystamy z Platformy Baby Loves Music – włączamy konkretne zajęcia i Marcelinka przez 20-30 minut słucha muzyki klasycznej, uczy się języka angielskiego i zdecydowanie czerpie radość z tej muzyki. Polecam Baby Loves Music wszystkim rodzicom, nie tylko tym, którzy słuchają muzyki klasycznej, ale szczególnie tym, którzy tego nie robią. 🙂 Na pewno będziecie zadowoleni.”

O Autorach

Karolina Chlipała-Dobosz 

i Mateusz Dobosz

Założyciele Baby Loves Music – skrzypaczka i kontrabasista, absolwenci uczelni muzycznych w Polsce i Niemczech, koncertujący po całym świecie muzycy klasyczni (Karolina i Mateusz) oraz jazzowi (Mateusz), którzy zostali obdarowani najwspanialszym prezentem – córeczką Tosią, która to zainspirowała ich do zrobienia wartościowego programu edukacyjnego opartego na muzyce klasycznej i języku angielskim. Karolina kreuje i produkuje wszystkie projekty BLM, zapraszając do współpracy najlepszych specjalistów, a Mateusz komponuje, aranżuje i nagrywa muzykę. Całą pracą i włożoną w nią sercem dzielą się tutaj, na Platformie Baby Loves Music.

8 najczęstszych pytań o
Platformę BABY LOVES MUSIC