Muzyka relaksacyjna ma niezwykły wpływ na dzieci, począwszy od okresu prenatalnego, aż po późniejsze etapy życia. Stymuluje rozwój psychiczny, fizyczny i emocjonalny, pomagając w regulowaniu emocji, uspokajaniu umysłu i ciała oraz tworzeniu pozytywnych wspomnień.

 

Ale poza tym z pewnością znacie te trudne momenty rodzicielstwa, kiedy wszystkiego jest za dużo i jesteście bardzo zmęczeni.
Kiedy dziecko nie może zasnąć, albo jest przebodźcowane, przez co jest niespokojne i zdenerwowane. Dlatego właśnie stworzyliśmy program "Muzyka Relaksacyjna". Znajdziesz tu gotowe narzędzia do relaksacji w domu. Dla Twojego dziecka i dla Ciebie 🙂

Korzyści z relaksacji za pomocą muzyki

Co zyskuje Twoje dziecko?

Wybierz "Muzykę Relaksacyjną" dla swojego dziecka

MUZYKA RELAKSACYJNA

139
47 rocznie
 • ROCZNY dostęp do programu w najniższej cenie
 • Ponad 18 GODZIN plików video i audio
 • BONUSY na nasze inne produkty
 • GWARANCJA satysfakcji
PROMOCJA

Co zawiera program "Muzyka Relaksacyjna"?

Program zawiera ponad 18 godzin materiałów audio i video dla dzieci i rodziców.

Muzyka relaksacyjna

AUDIO

18 godzin muzyki relaksacyjnej w formie audio

Okiem ekspertów

VIDEO

Wiedza zaczerpnięta z naukowych eksperymentów i fachowych źródeł

Techniki relaksacji

VIDEO

Techniki i narzędzia do relaksacji w codziennym życiu

Prezent

Szczegóły w środku 🙂

Zobacz jak wygląda program
"Muzyka Relaksacyjna"

Posłuchaj muzyki instrumentalnej

Odtwórz wideo

Posłuchaj muzyki klasycznej

Odtwórz wideo

Posłuchaj dźwięków natury

Odtwórz wideo

Zobacz fragment nagrania video

Odtwórz wideo

Każda ścieżka dźwiękowa w muzyce instrumentalnej, dźwięki natury oraz kołysanki trwają po dwie godziny. Możesz więc włączyć, schować telefon i oddać się relaksowi w pełni. 🙂

Czy wiesz, że:

Co zyskujesz jako Rodzic?

Dbamy o dobrostan Twój i Twojego Dziecka. Dlatego naszego programu Baby Loves Music możesz używać BEZ KORZYSTANIA z ekranu - jako Rodzic zyskujesz dostęp do materiałów i narzędzi, aby móc relaksować Twoje Dziecko i siebie w bezpieczny i metodyczny sposób.

Zobacz co o "Muzyce Relaksacyjnej"
mówią rodzice i eksperci?

Karolina Chlipała-Dobosz

mama 4,5-letniej Tosi, założycielka Baby Loves Music, autorka Muzyki Relaksacyjnej

„Kiedy urodziłam córeczkę i uczyłam się bycia mamą, bardzo pomocne były mi spokojne dźwięki i przeróżne szumy. To, jak szybko się przy nich Tosia uspokajała, pokazało mi magię relaksacji przez dźwięki. Dziś, dzięki doświadczeniu, zdobytemu w pracy nad Baby Loves Music i dzięki fantastycznemu zespołowi BLM, chcę podzielić się tym ze światem w czasach, kiedy ciężko za wszystkim nadążyć. Za spokojnem i wyciszeniem przede wszystkim.”

Natalia Chmurczyk-Rzytka

mama 2-letniej Mai

Obydwoje z mężem jesteśmy muzykami – gramy w orkiestrze i bardzo nam zależało, aby nasza córka poznała świat muzyki klasycznej. Nagrania muzyki relaksacyjnej są idealne do wyciszenia i rutyny nocnej. U nas te piękne dźwięki i kojące szumy dźwięki lecą w zasadzie w kółko i wszyscy je uwielbiamy. Sprawdzają się podczas zabawy, a nawet podczas gotowania. Poza tym jakość wykonania oraz nagrania tych utworów jest po prostu świetna i powoduje, że słucha się ich z przyjemnością.

Anna Grudzień

mama 3-letniej Hani

„Muzyka Baby Loves Music jest wspaniała. Znamy ją odkąd Hania skończyła roczek, ale teraz, gdy pojawiła się muzyka relaksacyjna, to mam wrażenie, że spadła nam z nieba. Moja córka wraca z przedszkola bardzo mocno przebodźcowana i ciężko okiełznać jej emocje. I właśnie ta muzyka relaksacyjna działa cuda. Dosłownie! Wycisza i koi nerwy. Nie tylko mojego dziecka. ;)” 

Dominika Gadecka

mama 3-letniej Jagny

„Muzyka relaksacyjna jest świetnia nie tylko dla dzieci. Dorosłym pomaga się skoncentrować. Dodatkowym bonusem są dźwięki przyrody w tle, obok instrumentów. A najlepiej o tym, że muzyka podoba się dzieciom świadczy to, że moja córka Jagna po wyłączeniu kołysanek prosiła 'mamo, jeszcze!'”

Wybierz "Muzykę Relaksacyjną" dla swojego dziecka

MUZYKA RELAKSACYJNA

139
47 rocznie
 • ROCZNY dostęp do programu w najniższej cenie
 • Ponad 18 GODZIN plików video i audio
 • BONUSY na nasze inne produkty
 • GWARANCJA satysfakcji
PROMOCJA

8 najczęstszych pytań
o "Muzykę Relaksacyjną"

Program przeznaczony jest dla dzieci w wieku od urodzenia do około 5 roku życia. Zbudowany jest tak, że zawiera zarówno dźwięki przeznaczone dla niemowląt (takie jak szumy przypominające dźwięk w brzuchy Mamy), jak i muzykę dla starszych dzieci oraz dla dorosłych, która służy do relaksacji. 

Program składa się ze ścieżek video (treści o relaksacji), jak i audio (ścieżki do słuchania). 

Ścieżki do słuchania trwają dwie godziny każda (są to zapętlone ścieżki) i są to:

 • muzyka na harfie
 • muzyka na handpanie
 • muzyka na fortepianie
 • kołysanki usypianki
 • dźwięki deszczu
 • dźwięki śpiewu ptaków
 • dźwięki szumu morza
 • dźwięki białego szumu
 • dźwięki suszarki

Program można zakupić klikając w zielone przyciski powyżej. Płatność jest automatyczna, dostęp do platformy przychodzi na adres mailowy, podany przy zakupie. 

Program jest ważny przez 1 rok od dnia zakupu. 

Dostęp do program na jeden rok w cenie regularnej kosztuje 87 zł. W cenie promocyjnej kosztuje 37 zł. Promocja trwa do 23 lipca. 

Absolutnie nie! Ścieżki video przeznaczone są dla Ciebie drogi Rodzicu, a z myślą o dzieciach stworzyliśmy ścieżki audio. Możesz włączyć i schować daleko ekran, aby nie rozpraszał uwagi Twojego dziecka. 🙂

Przede wszystkim gwarancję zadowolenia i dużej dawki relaksu w Twoim domu. A jeśli program nie przypadnie Ci do gustu, to otrzymujesz od nas 14-dniową gwarancję zwrotu.